Čínská medicína TianShi

 

 

Čína je kolébkou jedné z nejstarších lidských civilizací s tradicí delší než 5000 let nepřetržitě zaznamenávaného historického vývoje. Kultura tradiční čínské péče o zdraví je též nazývána kulturou dlouhověkosti a všeobecně se soudí, že sehrála v prosperitě celé čínské civilizace klíčovou úlohu. Rovnováha jin a jang, vyvážená strava, zdravý životní styl a zásada, že prevence je lepší než léčba, to jsou principy, které byly uživateli přípravků tradiční čínské medicíny vždy propagovány.

Jako všechny živé bytosti ani člověk se nevyhne neodvratitelnému osudu: narození, dospívání, stárnutí a smrti. Člověk se však může rozhodnout pro optimální, zdravý životní styl a využít znalostí správného vynáženého stravování, doplňků výživy a zdravého životního stylu, aby alespoň zpomalil následky stárnutí.

Čínská kultura dlouhověkosti přikládá velkou pozornost i psychickému stavu mysli.

Společnost TianShi plně uznává holistický přístup k duševní a tělesné rovnováze a vnáší jeho principy do své kultury a všech svých výrobků.

Porozumění harmonii zdraví

Podle tradiční čínské kultury péče o zdraví jsou tři komponenty rovnováhy (vyvážení, harmonie): Pročištění - Doplňování - Posílení

Pročištění

VHODNÉ PRODUKTY

Pročištění znamená zbavování se toxinů v těle. Nezdravé stravování, psychický stres a znečištěné životní prostředí zvyšují hladinu toxinů ve Vašem těle, jako je nadměrný cholesterol, tuky, konzervační látky a umělá barviva. To vše ničí Váš organismus.

V moderním světě máme sklon k dlouhodobě vysoké konzumaci cholesterolu, jíme málo zeleniny a ovoce a nedostatečně cvičíme. Všechny tyto faktory vedou k ukládání škodlivých látek v cévách - tak trochu jako vodní kámen v rychlovarné konvici. Časem se kvůli tomu cévy zúží a ztvrdnou, jsou křehké a ztrácejí pružnost, čímž se může zvýšit krevní tlak. Znečištění životního prostředí je také zdrojem kontaminujících látek, jako jsou výfukové plyny, těžké kovy, radiace z počítačů a mobilních telefonů atd.

Proto je prvním krokem k dobrému zdraví právě "pročištění". Aby byly odstraněny toxiny ze zažívacího traktu, cév, kůže a dalších kanálů, aby orgány mohly fungovat optimálně.

Doplňování

VHODNÉ PRODUKTY

Po pročištění organismu můžeme postoupit o krok dále a začít užívat výživové prvky pro regulování funkcí jednotlivých tělesných systémů. Stejně jako každý stroj potřebuje pravidelnou údržbu, aby správně a hladce fungoval a měl delší životnost, tak i lidské tělo potřebuje vyváženou stravu, aby si udrželo dobrý zdravotní  stav, odolávalo v boji proti stárnutí, vyhnulo se nástupu tzv. relativního zdraví a bylo schopno úspěšně předcházet nemocem.

Jak čínská, tak i západní medicína zdůrazňují nutnost a význam tělesné rovnováhy. Tradiční čínská medicína hájí názor, že pokud se lidskému tělu dostává řádně všech pět základních kosmických elementů, bude tělo v rovnováze a udrží si dobré zdraví. Není-li v rovnováze, nějaký důležitý orgán se časem stane dysfunkčním. Zažívací systém, oběhový systém, dýchací systém, systém močových cest a endokrinních žláz spolu navzájem spolupracují. Pokud jeden orgán přestane správně fungovat, součinnost a fungování těch ostatních bude přímo či nepřímo ovlivněno.

Posílení

VHODNÉ PRODUKTY

Dodejte svému tělu vyváženou stravu bohatou na potřebné živiny. Kromě detoxikace a vyvážené stravy je třeba dbát doporučení specialisty na výživu, abychom přizpůsobili naše stravování a zajistili tělu vyvážený výběr výživových doplňků, chceme-li dosáhnout svého cíle a posílit své tělesné i duševní zdraví.

Společnost TianShi vyvinula řady výrobků, které mohou posílit naše tělesné funkce, jako je např. trávicí, oběhový, dýchací a vylučovací systém a žlázy s vnitřní sekrecí.

Náš vápník užíváme společně s vitamíny a aminokyselinami, abychom podpořili jeho správné vstřebávání.

ZDROJ: metodický materiál TianShi

CERTIFIKÁTY A OCENĚNÍ

Pro více informací o vhodném výběru výživových doplňků mě jednoduše kontaktujte:

POTŘEBUJETE PORADIT? 

Napište VÁŠ DOTAZ nebo POŽADAVEK nebo OBJEDNÁVKU - nebo uveďte Vaše TELEFONNÍ ČÍSLO, jak to bude možné, napíši nebo ZAVOLÁM VÁM ZPĚT  - napište mi zde