PRODUKTY TIENS

BIOLOGICKY AKTIVNÍ DOPLŇKY STRAVY - BADy

 

Jak se odlišují produkty TIENS od jiných BADů

 

V současnosti existuje na světovém trhu obrovské množství BADů od různých společností. V čem tedy spočívá výjimečnost produkce TIENS?

BADy této společnosti disponují dostatečně širokým spektrem působení a

jsou vyvážené na energetické úrovni na zásadě harmonie mezi JIN a JANG.

 

Jsou vypracovány na základě tisícileté zkušenosti Východní medicíny, doporučení starých i současných čínských lékařů, vyrobené pomocí nejnovějších výdobytků biotechnologií, z rostlin, ze živých organismů a minerálů, rostoucích, žijících a nacházejících se na území Číny.

Jedná se převážně o recepty tradiční čínské a tibetské medicíny. Starodávné čínské a tibetské císařské receptury, některé receptury mají až 5 000 let.

 

BADy TIENS mají v sobě zakomponovaný vyrovnaný soubor mikroelementů, vitamínů, přírodních antioxidantů a dalších biologicky aktivních látek, které

umožňují obnovit normální činnost buněk organismu,

v důsledku čeho za nějaký čas zmizí samo onemocnění a jeho vnější projevy (dochází k obnovení všech buněk v lidském organismu). Díky zvláštní technologii výroby se komponenty BADů dostávají v nepoškozené podobě do všech „koutů“ organismu.

 

Udávané doplňky jsou certifikované ve 190 zemích světa. Produkce TIENS vlastní mezinárodní certifikát kvality ISO 9002, které potvrzují na celém světě nejvyšší kvalitu produkce, FDA U.S.A., GMP. Nejlepší doporučení od Světové zdravotnické organizace - Korporace má 14 Zlatých medailí za vynikající léčebné vlastnosti preparátů. Výroba produkce je podporována vládou Číny, Akademií věd, Ministerstvem zdravotnictví a Institutem výživy Číny. V prosinci 2001 byla společnost TIENS (Korporace TIANSHI GROUP CO., LTD., CHINA) uznána za oficiálního dodavatele OSN a stala se první společností na světě, která se stala členem Centra programů OSN.

 

Celá produkce TIENS je vyrobena bez použití antiseptických a konzervačních prostředků, při současném zachování dlouhé doby použitelnosti (až 18 měsíců). Používá se v rámci biotických dávek (větších než homeopatické a menších než farmakologické dávky), nemajíc prakticky žádné kontraindikace a komplikace.

Při správném užívání BADů TIENS není fakticky žádná nemoc, při které by nebyly efektivní.

 

Efektivnost produkce TIENS je založena na následujících princilech:

  • organismus člověka je schopen obnovy narušené rovnováhy, tzn. seberegulace

  • většina orgánů a tkání člověka má schopnost obnovy a regenerace

 

ZDROJ: z přednášek a literatury spolupracujících lékařů, profesorů, kandidátů lékařských věd, dietologů, významných léčitelů a ekologů z mnohaleté praxe při léčbě a biokorekci nemocí s pomocí BADů Tiens