Biologický vápník TIENS (TianShi)

 

Základním komponentem celé produkce TIENS je král bio prvků,

magický minerál – kalcium.

Proč právě kalcium?

 

VÁPNÍK je jedním z prvků tvořících tělo člověka. V kostře a v zubech nalezneme 99 % vápníku. Kostra je opěrným ústrojím člověka a slouží jako zásobárna vápníku. Při jeho nedostatku se může vápník z kostí uvolňovat a tím zajišťuje potřebnou hladinu vápníku v krvi, v buňkách a v tělních tekutinách.

Vápník je velmi potřebný prvek v organismu člověka v procesech, jako je:

  • správná funkce svalů

  • srážlivosti krve

  • shlukování buněk

  • přenos elektrických impulzů nervy

  • k udržení správného rytmu srdce

Na základě poznatků lékařské vědy musí dospělý člověk každodenně přijmout potravou 800 mg vápníku, těhotné ženy, kojící matky a lidé staršího věku musí každodenně dostat minimálně 1500 mg, děti 1000 mg vápníku. V běžných potravinách je obsah vápníku různý – například v masných a v mléčných výrobcích je ho více než v rostlinných.

Vstřebávání vápníku organismem je ovlivněno jeho ionizací a dále přítomností rostlinných kyselin, vitaminem D a tuků v potravinách. Ve skutečnosti tak můžeme vstřebat jen 20 – 30 procent vápníku z potravy.

Při tak nízké biologické vstřebatelnosti je obtížné uspokojit potřebu vápníku v organismu. Nedostatek vápníku může vyvolávat různá onemocnění a poruchy funkce organismu. Při nedostatku vápníku můžeme pozorovat

 

VZNIK RŮZNÝCH ONEMOCNĚNÍ:

 

U kojenců: zpomalení vývoje, pozdní postavení se, věžovitá lebka, opožděné prořezávání zubů, úleky a křik ve spánku, porucha chuti, vypadávání vlasů, křeče, křivice, křivonohost – nohy jsou ve formě písmena „O“ nebo „X“, pozdě začínají chodit, noční pocení, špatný spánek, pravidelné bolesti břicha, „kýlovitý“ hrudník a bolesti v hrudních kostech, články prstů – hubené, malé, slabé.

 

V pubertě: během růstu pocit bolesti, křeče v končetinách, rychlá únava, nadměrné sny, špatný spánek, špatná paměť, časté nachlazení, alergie, osteomalacie, zpomalení ve vývoji, malý vzrůst.

 

Ve středním a starším věku: osteoporóza, slabost a brnění v končetinách, bolesti v oblasti kříže, shrbenost, syndrom klimakteria, vysoký krevní tlak, cukrovka, zácpa, ospalost, celková indispozice, křeče, poruchy psychiky, zmenšení vzrůstu, onemocnění krevních cév srdce a mozku, slabomyslnost, skleróza cév, možnost vzniku onkologických onemocnění.

 

U těhotných žen: bolesti v oblasti kříže a zad, snížení citlivosti v končetinách, křeče ve svalech, kloubní revmatismus, lomivost zubů, patologický vývoj plodu, nedostatečná tvorba mléka, ztráta lesku vlasů a kůže, urychlení procesu stárnutí, alergie.

 

U žen: tupá bolest v nohou a kříži, nespavost, špatná paměť, závrať, stálá nevolnost, porucha štítné žlázy, poruchy vnitřní sekrece hormonů, oslabené svaly, ztráta pružnosti tkání, kůže ztrácí lesk, rychlé stárnutí, alergie, revmatismus.

 

Při zlomeninách kostí nebo při dlouhodobém upoutání na lůžko v době nemoci a při nehybnosti vzniká u nemocného nerovnováha v procesu vápníkové výměny. Během pěti až šesti týdnů člověk ztrácí vápník v množství od jednoho do dvou procent, což vyvolává výskyt dalšího onemocnění – osteoporózy. Osteoporóza (řídnutí kostí) je velmi časté onemocnění žen v období přechodu. Pro doplnění potřebného množství vápníku do lidského organismu nabízí společnost TIANSHI ten nejlepší produkt pro lidi – přípravek obohacený vápníkem.

Základní surovinou pro výrobu je organický vápník.

Společnost TIENS (TIANSHI) vyrábí množství přípravků s preventivním působením na udržení zdraví člověka. Tyto přípravky dodávají organismu potřebné výživné látky ve správném poměru, což poskytuje lidem zdraví a jistotu.

 

ZDROJ: metodický materiál Tiens